Haber

Mezuniyetimiz Mes’uliyetimizdir!

Bilindiği üzere Câmiakademi olarak geleneksel hale getirdiğimiz mezuniyet programımızı bu sene de Rabbimiz’e hamd olsun ki gerçekleştirdik. Bu tür etkinliklerde Câmiakademi olarak temel hedefimiz mabedin ve mektebin gençlerini yine onlara yakışır bir şekilde mabetten uğrulamaktı ki öyle de oldu.

Mabedin mezunları için hazırladığımız etkinlikte kardeşlerimiz duygu ve düşüncelerini, Câmiakademi ile nasıl tanıştıklarını, mabedin üniversite öğrencisi için nasıl bir önem arz ettiğini, buradaki kardeşliği ve sıcaklığı anlattılar.

Câmiakademi’den ayrı düşmenin kendilerini üzdüğünü anlatan kardeşlerimiz her ne kadar maddi olarak ayrı kalsalar da manevi olarak kalplerinin hep Câmiakademi’de kalacağını aktardılar. Kardeşlerimize hatıra amaçlı verdiğimiz hediyeler yüzlerini güldürdü ayrıca Mehmet Atalay hocamızın canlı yayında programa katılması ayrı bir hüzün ve sevinci bir arada yaşamamıza sebep oldu.

Mezun olan kardeşlerimize kalan hayatlarında başarılar diler, mabedin ve mektebin gölgesinde kalmayı Rabbimiz’den niyaz ederiz.

Paylaşmak Sünnettir:

İlginizi Çekebilir

BİR YORUM YAZIN