HATEMÂT - Hatim Takip Uygulamamız Yayında

Değerli kullanıcılarımız,

Hatemât Hatim Takip Uygulamamız yayında!

Uygulamamız, hatimlerinizi daha kolay takip etmenizi sağlayarak, aldığınız cüzlerin okundu-okunmadı işaretlemeleriyle hatminizin kontrolünü daha da etkin bir şekilde yapabilmenizi mümkün kılmaktadır.

Uygulamamızın özelleştirilebilir özellikleri sayesinde, kendi hatimlerinizi açabilir ve istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, dostlarınızın açtığı hatimlere de katılabilirsiniz. Böylece, daha geniş bir hatim okuma ağına sahip olabilir ve bu ibadeti birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamamızın kullanımı son derece kolaydır. Size en iyi hatim takip deneyimini sunmak amacıyla, uygulamamızı sürekli olarak güncellemekte ve geliştirmekteyiz.

Özverili bir çalışmayla Ramazan ayında yayına aldığımız hatim takip uygulamamızı kullanmaya sizleri davet ediyoruz. Siz de bu ibadeti daha etkin bir şekilde gerçekleştirmek ve dostlarınızla paylaşmak için uygulamamızı hemen indirebilirsiniz.

App Store:

https://apps.apple.com/us/app/hatemat-hatim-takip-uygulamasi/id6446065807?l=tr

Play Store:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.camiakademi.hatemat

App Gallery:

https://appgallery.huawei.com/app/C107836975

Yorumlar

  • Öncelikle her türlü emeğiniz için teşekkür ederim.
    İkinci hatim otomatik olarak başlamadı.

    • Merhaba, hatayı düzelttik. Şu an ikinci hatmin otomatik olarak başlatılması gerekiyor. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hayırlı Ramazanlar 😊