Hatim Takip Programımız Hizmete Başladı

Sevgili kardeşler, sizlerlere yaptığınız hatm-i şeriflerinizin takibini kolaylaştırmak için ürettiğimiz programı takdim etmek istiyoruz. Programımızı herhangi bir üyelik yapmadan direk kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanım Rehberi 

1) Yeni hatim takibi oluşturma sayfasına ana menümüzdeki Uygulamalar sekmesi altından ya da ana sayfadaki Hatemât kısmından ulaşabilirsiniz.

2) Sizleri aşağıdaki gibi bir sayfa karşılayacak. Buradan hatminiz için bir başlık yazabilirsiniz. Hatim duasının yapılacağı tarih gibi çeşitli detayları da Açıklama bölümüne yazabilirsiniz.

3) Hatim bilgilerini eposta olarak almak için eposta alanını doldurabilirsiniz. Bu alan zorunlu değildir.


4) Oluştur butonuna bastığınız zaman size özel hatim takip çizelgesi otomatik olarak oluşturulacaktır. Paylaş butonlarını kullanarak çeşitli sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

5) Okumak istediğiniz cüzün yanındaki alana adınızı girip Al butonuna bastığınızda cüzü sizin adınıza kaydedecektir.6) İlk aldığınız zaman okunmadı olarak işaretli olacaktır. Okuduktan sonra tabloda ilgili cüzün İşlem sekmesi altındaki tik işaretine basabilirsiniz.

Kullanmayı da öğrendiğinize göre aşağıdaki butona tıklayarak hemen bir tane oluşturabilirsiniz.

Hatim Takibi Oluştur

Sistemle alakalı görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. 

Hayırlara vesile olması dileğiyle 🌱🌹


Yorumlar

  • Çok güzel düşünülmüş, vesile olan herkesten rabbim razı olsun ve nice böyle programlar yapmakta işlerini kolaylaştırsın inşaallah

  • Kıymetli Hocam Hatim oluşturma bölümü kişilerce ferdi oluşturuluyor sanki. Merkezi bir takip sisteme dahil olacak şekilde düzenleme var mı. Yada ben tam sistemi çözemedim.

    • Evet, Hatim takibi ferdi bir şekilde oluşturuluyor. Bu oluşturulan hatimler bizim ana sayfamızdaki hatim sayaçlarına dahil edilmiyor. Bu programın amacı kişilerin kendi aralarında okudukları hatm-i şeriflerin takibini kolaylaştırmak.