Hatim Takip Programımız Hizmete Başladı

Sevgili kardeşler, sizlere yaptığınız hatm-i şeriflerinizin takibini kolaylaştırmak için ürettiğimiz programı takdim etmek istiyoruz. Programımızı herhangi bir üyelik yapmadan direkt kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanım Rehberi 

1) Yeni hatim takibi oluşturma sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

2) Sizleri aşağıdaki gibi bir sayfa karşılayacak. Buradan hatminiz için bir başlık yazabilirsiniz. Hatim duasının yapılacağı tarih gibi çeşitli detayları da Açıklama bölümüne yazabilirsiniz.

3) Hatim bilgilerini eposta olarak almak için eposta alanını doldurabilirsiniz. Bu alan zorunlu değildir.

4) Tekrar kısmını işaretlerseniz bütün cüzler alındığında sistem otomatik olarak yeni bir hatim başlatacak ve hatmi başlatan kişiye mail gönderecektir. Böylelikle çoklu hatimlerinizi daha kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.


4) Oluştur butonuna bastığınız zaman size özel hatim takip çizelgesi otomatik olarak oluşturulacaktır. Paylaş butonlarını kullanarak çeşitli sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

5) Okumak istediğiniz cüzün yanındaki alana adınızı girip Al butonuna bastığınızda cüzü sizin adınıza kaydedecektir.6) İlk aldığınız zaman okunmadı olarak işaretli olacaktır. Okuduktan sonra tabloda ilgili cüzün İşlem sekmesi altındaki tik işaretine basabilirsiniz.

Kullanmayı da öğrendiğinize göre aşağıdaki butona tıklayarak hemen bir tane hatim oluşturabilirsiniz.

HATİM TAKİBİ OLUŞTUR

Sistemle alakalı görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. 

Hayırlara vesile olması dileğiyle 🌱🌹


Yorumlar

  • Çok güzel düşünülmüş, vesile olan herkesten rabbim razı olsun ve nice böyle programlar yapmakta işlerini kolaylaştırsın inşaallah

  • Kıymetli Hocam Hatim oluşturma bölümü kişilerce ferdi oluşturuluyor sanki. Merkezi bir takip sisteme dahil olacak şekilde düzenleme var mı. Yada ben tam sistemi çözemedim.

    • Evet, Hatim takibi ferdi bir şekilde oluşturuluyor. Bu oluşturulan hatimler bizim ana sayfamızdaki hatim sayaçlarına dahil edilmiyor. Bu programın amacı kişilerin kendi aralarında okudukları hatm-i şeriflerin takibini kolaylaştırmak.

  • Selâmun Aleyküm güzel bir uygulama olmuş ancak yeni hatim oluşturmayı denedim başarılı olamadım. Gönder butonu ile WhatsApp uygulaması üzerinden paylaştığımda daha önce oluşturulmuş bir hatim grubunun sayfası geliyor..

    • Aleyküm selam, sistemi kontrol ettik fakat bir sorunla karşılaşmadık. Klavuzu takip ederek tekrar oluşturmayı deneyebilir misiniz? Sorununuz devam ederse iletişime geçmekten çekinmeyin.

  • Selamün Aleyküm çok güzel bir uygulama olmuş emeğinize sağlık. Ancak bir konu ile alakalı birden fazla hatim listesi oluşturulabilse ve ilk hatmin cüzleri bittikten sonra sistem 2 hatme geçiş yapsa böylece bir hatim programı için birden fazla takip sayfası açmamız gerekmeyecek. Eğer bu düzenleme yapılırsa çoklu hatimlerin okunduğu hatim programları takibi çok daha kolay yapılabilir. Tekrar emekleriniz için teşekkür ederim.

    • Aleyküm selam, değerli fikirlerinizden dolayı biz teşekkür ederiz. Sistemimizi sizin de belirttiğiniz gibi bir hatim bitince otomatik olarak yenisini açacak şekilde güncelledik. Test etmek için deneme hatimler oluşturabilirsiniz. Yeni fikirleriniz olduğunda bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Yaptığınız hatimlerde bizlere de dua etmeyi unutmayın 😊