Modern Javascript Kursu

Teknolojinin hızla ilerlediği bu dönemde yazılım hayatımızın her yerinde karşımıza çıkıyor. Gün boyu yanımızdan ayırmadığımız telefonlarımızdan tutun otonom araçlara kadar her yerde kullanılıyorlar.  Gün geçtikçe de yazılımın kullanıldığı yerler katlanarak artıyor.

Artık ülkelere sağlanan katma değerler büyük büyük fabrikalardan daha çok inovatif yazılımlarla sağlanıyor. Youtube, Facebook, Amazon gibi platformların ne kadar ciro yaptığını anlatmaya dahi gerek yok.

Teknolojinin bu şekilde evrilmesinden dolayı bizler de hem kendi geleceğimiz hem de ülkemizin geleceği adına kendimizi bu alanlarda geliştirebiliriz. Hangi alanla uğraşıyor olursak olalım bir yandan da yazılım öğrenmenin bize getirisi inanılmaz fazla olacaktır. Örneğin öğrenciyseniz harçlığınızı çıkaracak yerlerde çalışabilir, bir iş başvurusu yaptığınızda kendinizi diğerlerinden beş adım daha öne çıkarıp daha kolay işe girebilirsiniz. Kendi meslek dalınızda meydana gelen sorunları kendi başınıza çözebilirsiniz...

Biz de bu alanda kendimizi geliştirelim diye camiimizde yazılım kursları açıyoruz. İlk açacağımız kurs son dönemlerin en popüler dili olan Javascript üzerine olacak. Modern Javascript uygulamalarını öğreneceğiz.


Peki nedir bu Javascript?

İlk başlarda tarayıcı üzerinde çalışan ve web sitelerini manipüle etmek için kullanılan bir dil olarak ortaya çıktı. Daha sonra NodeJS ile birlikte günümüzde her yerde kullanılabilir hale geldi.


Neden Javascript öğrenmeliyim?
  • Öğrenimi kolaydır.
  • Hızlı çalışır.
  • Çok kolay bir şekilde web siteleri, mobil uygulamalar veya masaüstü uygulamaları geliştirilebilir.
  • Yapay zekada kullanılır.
  • Piyasada iş olanakları fazladır.


Eğer öğrenmeye karar verdiyseniz aşağıdaki bağlantıyla formu doldurarak kursumuza kaydolabilirsiniz :)


Not: Kursumuz beylere yöneliktir.


KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ


Yorumlar

  • Laptop gerekiyor mu? Her hafta getirmeli miyiz?

    • Derslerde uygulama olacağı için getirirseniz sizin için faydalı olabilir.